Noclegi w Domu Harcerza

Zapraszamy grupy zorganizowane do korzystania z noclegów podczas ferii i wakacji.

Dom Harcerza to dwupiętrowy budynek położony w centrum Ostródy, 15 minut od dworca PKP i PKS.

Do dyspozycji gości:

• 31 miejsc noclegowych,
  • łazienka na każdym piętrze (z ciepłą wodą),
  • prysznice,
  • kuchnia turystyczna (2 kuchnie gazowe, lodówka, czajnik bezprzewodowy, podstawowe sprzęty kuchenne do przygotowywania posiłków),
  • sala stołówka/świetlica (telewizor, video, DVD),
  • żelazko, deska do prasowania,
  • Wi-Fi,
  • duży, ogrodzony trawnik za budynkiem,
  • możliwość pozostawienia samochodu przy budynku (teren nieogrodzony) lub na pobliskim parkingu (miejsce także na autokary),
  • niedaleko budynku plac zabaw dla dzieci oraz restauracje (możliwość zamówienia niedrogiego wyżywienia).

Cennik

2/3 osobowe — 3 sale 4/5 osobowe — 3 sale 10-12 osobowe — 1 sala
Uczniowe, studenci 25 zł 22 zł 20 zł
Pozostali turyści 30 zł 25 zł 22 zł

Ceny zawierają podatek VAT.

Zniżki:

• dzieci do lat 7 - 20zł (wszystkie sale)
  • harcerze, instruktorzy harcerscy - zniżka 3 zł/nocleg (warunkiem jest posiadanie książeczki członkowskiej z potwierdzeniem opłaconych składek)

Ponadto:

• opłata miejscowa: 1.80 zł za dobę (powyżej 1 doby); nie dotyczy zorganizowanych grup dzieci i młodzieży szkolnej
  • pościel: 8zł (jednorazowo)
  • zgubienie klucza: 10zł
  • szkody wyrządzone umyślnie: wg. wyceny rzeczoznawcy.

Rezerwacja noclegów

Prosimy o kontakt e-mail: noclegi@ostroda.zhp.pl