XXXV Festiwal Piosenki Harcerskiej, Turystycznej, Żeglarskiej i Ekologicznej

Komenda Hufca ZHP Ostróda oraz 26 TDW „Orion” ma zaszczyt zaprosić na XXXV Festiwal Piosenki Harcerskiej, Turystycznej, Żeglarskiej i Ekologicznej, który odbędzie się 10 października 2020 r. w ostródzkim amfiteatrze.

Program:
  • 10.00 – 12.00 – Przegląd piosenki w wykonaniu zuchów i harcerzy
  • 12.30 – 14.00 – Koncert Harcerskiego Zespołu Wokalno – Instrumentalnego "Wołosatki" poświęcony pamięci druhny harcmistrzyni Haliny Olszko
W trakcie festiwalu odbędzie się:
  • aukcja charytatywna i sprzedaż cegiełek na rzecz ostródzkiego Domu Harcerza
  • zbiórka nakrętek na leczenie dziecka z niepełnosprawnością

Współorganizator: Centrum Kultury w Ostródzie

Uwaga: W związku z epidemią COVID-19 wejście na teren Amfiteatru po przedłożeniu wypełnionego Oświadczenia uczestników imprezy – do pobrania poniżej.

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Gminy Miejskiej Ostróda.