Poznajemy mieszkańców Jeziora Drwęckiego

"Poznajemy mieszkańców Jeziora Drwęckiego" to kolejna propozycja z cyklu warsztatów przyrodniczo-ekologicznych dla dzieci i młodzieży z Ostródy.

Poznamy mieszkańców Jeziora Drwęckiego. Obejrzymy jego mieszkańców tych dużych i tych całkiem małych. Wykorzystamy lornetki, lunetę i binokular żeby przyjrzeć im się dokładnie. Znajdziemy też czas na krótkie gry i zabawy przyrodnicze.

Warsztaty poprowadzi Pani Alina Rodziewicz z wykształcenia i zamiłowania przyrodnik, jest pracownikiem w Zespole  Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie, jako osoba odpowiedzialna za przygotowywanie i prowadzenie działań z zakresu edukacji przyrodniczej.

Zajęcia odbędą się 9 lipca 2021 r. w godzinach 16.00 - 19.30, spotykamy się w Domu Harcerza.
Ankietę zgłoszeniową należy wypełnić i przesłać do dnia 2 lipca 2021 r. - liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji nt. projektu oraz ankieta zgłoszeniowa:
Kategorie: